Self-publishing
POD standard

Druk na żądanie POD

Print On Demand (POD) to największa rewolucja w druku książek na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, dzięki której wydawcy oraz autorzy samodzielnie publikujący mogą wygodnie i niedrogo drukować oraz sprzedawać swoje książki bezpośrednio swoim klientom na całym świecie.

Dzięki produkcji na żądanie można rozpowszechniać swoje książki wśród czytelników bez konieczności drukowania i przechowywania setek czy tysięcy książek. System Print On Demand daje wydawcom i autorom swobodę wprowadzania na rynek i sprzedaży swoich publikacji na całym świecie. To koniec zmartwień o druk, przechowywanie, wysyłkę lub posiadanie wystarczającej ilości książek na stanie.

W przeszłości wydawcy i autorzy musieli ponosić duże koszta początkowe. Związane były one nie tylko z drukowaniem większej liczby książek niż to konieczne lecz również z samodzielnym zarządzaniem nadwyżkami zapasów. System Print On Demand eliminuje te problemy dzięki wydajnemu procesowi drukowania niskonakładowego. Zapewnia on doskonałe efekty sprzedaży, ponadto zwiększa kontrolę wydawcy lub autora nad dystrybucją, a co najważniejsze, wszystko to przy minimalnych inwestycjach.

Dlaczego warto drukować książki w systemie POD?

Drukujesz nakłady 1000 i większe? Sprawdź POD+