Druk na żądanie POD

Print On Demand (POD) to największa rewolucja w druku książek na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, dzięki której wydawcy oraz autorzy samodzielnie publikujący mogą wygodnie i niedrogo drukować oraz sprzedawać swoje książki bezpośrednio swoim klientom na całym świecie.

Dzięki produkcji na żądanie można rozpowszechniać swoje książki wśród czytelników bez konieczności drukowania i przechowywania setek czy tysięcy książek. System Print On Demand daje wydawcom i autorom swobodę wprowadzania na rynek i sprzedaży swoich publikacji na całym świecie. To koniec zmartwień o drukprzechowywaniewysyłkę lub posiadanie wystarczającej ilości książek na stanie.

W przeszłości wydawcy i autorzy musieli ponosić duże koszta początkowe. Związane były one nie tylko z drukowaniem większej liczby książek niż to konieczne lecz również z samodzielnym zarządzaniem nadwyżkami zapasów. System Print On Demand eliminuje te problemy dzięki wydajnemu procesowi drukowania niskonakładowego. Zapewnia on doskonałe efekty sprzedaży, ponadto zwiększa kontrolę wydawcy lub autora nad dystrybucją, a co najważniejsze, wszystko to przy minimalnych inwestycjach.

Dlaczego warto drukować książki w systemie POD?

  • Niskie koszty początkowe. Nie są potrzebne żadne zapasy, dzięki czemu można uniknąć konieczności drukowania i przechowywania setek lub tysięcy książek.
  • Druk według zamówień od 1 do 250 egzemplarzy jednorazowo (nawet codziennie).
  • POD to kompletne rozwiązanie do publikowania. My zajmiemy się wszystkim - zarządzaniem zleceniami, drukowaniem, wysyłką i - co najważniejsze – możemy zająć się również rozliczeniami.
  • Możesz dotrzeć do milionów czytelników. Gdy korzystasz z naszych usług drukowania na żądanie, Twoje drukowane książki mogą być dostępne automatycznie m.in. w Empik.com, Allegro.pl, sieciach sprzedaży hurtowej Liber S.A., Wit-mir oraz w dziesiątkach innych hurtowni, sklepów i księgarni.
  • Książki w systemie POD jakością i wyglądem niczym nie różnią się od książek wysokonakładowych, mogą mieć od 36 do 980 stron, okładki proste lub ze skrzydełkami, opcjonalnie uszlachetnienia takie jak foliowanie mat lub błysk, wybiórczy lakier UV, złoty lub srebrny hot-stamping.
  • Codzienna realizacja zamówień do firm i klientów indywidualnych.
  • Wysyłka do wszystkich krajów UE.

Kalkulator ceny jednego egzemplarza książki w systemie POD jest bardzo prosty. W przypadku zainteresowania naszą ofertą cennik prześlemy e-mailem.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z naszą specjalistką ds. systemu POD, Pauliną Świątek: pswiatek@sowadruk.pl

Powered by MasterApps