Self-publishing
Kontakt

Sowa Sp. z o.o.

ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno
Polska

KRS: 0000122562
NIP: 5251306199
REGON: 011961277

tel.: +48 (22) 431 81 40
fax. +48 (22) 431 81 50
sowadruk@sowadruk.pl

Numery kont:
53 1240 6292 1111 0000 5019 7242 (PLN)
02 1140 2105 0000 4289 8300 1002 (EUR)


Dyrektor zarządzający:

Łukasz Wąwoźny  
lwawozny@sowadruk.pl

Zapytania o cenę:

tel. +48 (22) 431 81 40
kalkulacje@sowadruk.pl

Przedstawiciele handlowi:

Betty Gatoudi  
tel. kom. +48 664 772 943
bgatoudi@sowadruk.pl

Emilia Jezierska  
tel. +48 (22) 431 81 31
tel. kom. +48 664 739 608
ejezierska@sowadruk.pl

Wioletta Zielewska 
tel. +48 (22) 431 81 34
tel. kom. +48 668 377 871
wzielewska@sowadruk.pl

Olga Graboś 
tel.: +48 (22) 431 81 25
tel. kom. +48 600 417 924
ograbos@sowadruk.pl

Realizacja zamówień:

Iwona Kostrubiec 
tel. +48 (22) 431 81 49
tel. kom. +48 606 212 954
ikostrubiec@sowadruk.pl

Katarzyna Szpuda 
tel. +48 (22) 431 81 26
tel. kom. +48 606 745 959
kszpuda@sowadruk.pl

Ewa Lipień 
tel. kom. +48 734 468 781
elipien@sowadruk.pl

Dystrybucja, nakłady wyczerpane, współpraca z autorami:

Paulina Świątek
tel. +48 (22) 431 81 32
tel. kom. + 48 606 927 934
pswiatek@sowadruk.pl

Księgowość, faktury, rozliczenia:

Katarzyna Filipkowska
tel. + 48 (22) 431 81 55
kfilipkowska@sowadruk.pl


Formularz kontaktowy


Drukujesz nakłady 1000 i większe? Sprawdź POD+