W 1996 roku jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek usługę druku książek na życzenie. Zrewolucjonizowaliśmy cyfrowy druk książek dzięki pierwszej w Polsce instalacji maszyny wykorzystującej papier z roli.

Koleje lata to nieustanny rozwój i inwestycje w nowoczesne technologie. Dziś jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych drukarni cyfrowych w Polsce i w Europie. Przestrzegamy najwyższych standardów jakości. Dzięki temu jako pierwsza polska drukarnia cyfrowa otrzymaliśmy w lipcu 2008 roku certyfikat ISO 9001, który posiadamy do dziś – obecnie w najnowszym standardzie ISO 9001:2015. Naszą jakość i terminowość doceniają wydawcy kilkunastu krajów Europy, w tym jedno z największych wydawnictw na świecie Wolters Kluwer.

Naszą najmocniejszą stroną jest najwyższa jakość cyfrowo drukowanych książek, czasopism, instrukcji obsługi, które w bardzo konkurencyjnych cenach wykonujemy w nakładach od 1 do 3 000 egzemplarzy. W 2020 roku wprowadziliśmy usługę POD+. Pozwala ona na elastyczny i tani druk książek w nakładach 1 000-10 000.

Kładziemy duży nacisk na innowacyjność. Oferujemy specjalistyczne usługi wydawcom, księgarzom i dystrybutorom, ponadto prowadzimy stronę internetową do kompleksowej obsługi autorów wydających książki bez udziału wydawnictw wydacksiazke.pl. Prowadzimy także własną księgarnię wyczerpane.pl, w której przywracamy do życia książki, które nie miały szans na dodruk w technologii offsetowej.

Największą wartością SOWY jest zespół doskonale przygotowanych specjalistów, którzy potrafią zaproponować usługę najlepiej dopasowaną do potrzeb klienta. Niezależnie od nakładu ważny jest dla nas każdy egzemplarz. Wykonujemy książki w oprawie klejonej, szytej, twardej, zeszytowej oraz spiralnej. Możemy wydrukować cyfrowo także ulotki, foldery, materiały szkoleniowe lub reklamowe, plakaty, karty okolicznościowe, a także zabawki edukacyjne, karty i opakowania.

Najnowsza inwestycja – Canon varioPRINT iX3200

Jakość

W lipcu 2008 roku SOWA została doceniona certyfikatem ISO 9001. Od tamtej pory niezależne instytucje zewnętrzne regularnie co rok kontrolują jakość naszych usług. Każdy audyt niezmiennie potwierdza ich najwyższy poziom, co pozwala na przedłużenie ważności certyfikatu. Wszystko to zawdzięczamy programowi ciągłych szkoleń oraz doskonaleniu wiedzy i umiejętności, lecz ponad wszystko – naszej całkowitej koncentracji na dostarczaniu niezrównanej jakości usług.

Wytworzyliśmy w SOWIE kulturę dbania o jakość, która ułatwia naszemu zespołowi wykonywanie pracy według najwyższych standardów. Dzięki takiemu podejściu gwarantujemy wyjątkowy poziom realizacji powierzonych nam zadań. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że ich projekty otoczone są największą troską, a efekt naszej pracy spełnia międzynarodowe standardy.

Obecnie posiadamy najnowszy certyfikat ISO 9001:2015. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej certyfikacji ISO – zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Ekologia

Do druku używamy przede wszystkim papierów z certyfikatem FSC. Przestrzeganie wytycznych FSC umożliwia pozyskiwanie drewna przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. System FSC jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej wiarygodnych wśród istniejących na świecie systemów certyfikacji zasobów leśnych. Jako jedyny popierany jest przez główne organizacje ekologiczne.

Przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowych maszyn i elementów infrastruktury kierujemy się również ich oddziaływaniem na środowisko. Wszystkie nasze urządzenia spełniają rygorystyczne normy.

Segregujemy odpady. Foliowe materiały opakowaniowe oraz makulatura w 100% trafiają do recyclingu.

Nasi partnerzy

Aby zapewnić sprawną realizację zamówień i dostarczać produkty najwyższej jakości współpracujemy z uznanymi i renomowanymi w Polsce i na świecie dostawcami materiałów i urządzeń.


Dostawcy papierów

Company logos

Producenci maszyn

Company logos

Powered by MasterApps